PL / EN
Usługa testowania akceptacyjnego oprogramowania (zwana również walidacją oprogramowania) powinna być stosowana zawsze wtedy, kiedy wymagany jest udokumentowany i formalny dowód poprawności działania aplikacji lub systemu informatycznego zanim zostanie on zaakceptowany i umieszczony 'na produkcji' (gdzie produkcja oznacza docelowe środowisko pracy danego systemu).

Usługa wymagana jest zwłaszcza w sytuacjach gdzie dostarczany system informatyczny musi spełniać właściwe standardy oraz przepisy. W wyniku usługi Testowania Akceptacyjnego Oprogramowania klient może mieć pewność, że przetestowany system informatyczny będzie działał zgodnie z oczekiwaniami i spełni uzgodnione wymaganie biznesowe.

Usługa testowania akceptacyjnego oprogramowania wykorzystuje proces dokładnej walidacji i weryfikacji przeprowadzany na dostarczonym systemie informatycznym (lub jego częściach) wytworzonym w dowolnym punkcie cyklu wytwórczego oprogramowania umożliwiając przez to naszym klientom ocenę produktów dostarczanych do nich przez jednostki programistyczne stron trzecich (zarówno wewnętrzne jaki zewnętrzne w stosunku do organizacji klienta).
© 2010 TESTBERRIES. Wszelkie prawa zastrzeżone.
designed byCREATIVE MASHUP