PL / EN
TESTBERRIES to prywatna, niezależna firma oferująca usługi testowania oprogramowania na terenie Polski i innych krajów Unii Europejskiej oraz w każdym innym miejscu globu, gdzie istnieje zapotrzebowanie na wysoką jakość wytwarzanego oprogramowania.

Oferujemy najwyższej klasy usługi testowania oprogramowania włączając w to doradztwo z zakresu testowania oprogramowania, outsourcing testowania oprogramowania, szkolenia z zakresu testowania oprogramowania oraz pomoc w rekrutacji pracowników do działów zapewnienia jakości/testów. Uczestniczymy we wszystkich częściach procesu testowania oprogramowania i posiadamy doświadczenie w pracy z wieloma metodologiami, typami testów oraz narzędzi. Nasi pracowanicy są wysoce wykwalifikowani i gotowi włączyć się do lub rozpocząć działania z zakresu testowania oprogramowania w Twojej organizacji kiedykolwiek ich tylko potrzebujesz.

Jesteśmy zorientowani na klienta i zawsze dążymy do budowania długotrwałych relacji z naszymi klientami tak aby zapewnić im satysfakcję z naszej współpracy. Jako specjaliści z zakresu testowania jesteśmy zawsze nastawieni na jakość co odzwierciedla się w naszych działaniach i przedsięwzięciach. Rozumiemy również że każdy klient, posiadający różne pochodzenie biznesowe, jest unikalny i ma inne potrzeby oraz wymagania i dlatego właśnie nasze usługi są 'szyte na miarę' dzięki czemu zawsze w pełni spełniają oczekiwania i wymagania naszych klientów.

Nasza siedziba zlokalizowana jest we Wrocławiu - polskiej stolicy technologii i biznesu, gdzie przedsiębiorczość jest bardzo blisko związana z innowacjami opracowywanymi na najlepszych polskich uczelniach.
© 2010 TESTBERRIES. Wszelkie prawa zastrzeżone.
designed byCREATIVE MASHUP