PL / EN
Firma TESTBERRIES zbudowana została na bazie filozofii składającej się trzech części: misji, wartości oraz wizji. Wszyscy pracownicy TESTBERRIES jako ambasadorzy naszej firmy identyfikują się z tym co zostało przedstawione poniżej.

MISJA
Misją testberries jest wykraczanie poza obecne standardy w testowaniu oprogramowania aby pomóc naszym klientom polepszyć ich wydajnośc oraz jakość ich produktów. Zapewniamy przystępną wiedzę specjalistyczną oraz usługi w dziedzinie testowania oprogramowania mogące służyć każdemu klientowi, w każdej branży i w każdym momencie.

WARTOŚĆI
 • Nastawienie na klienta - zawsze słuchamy klientów aby znaleźć możliwości dodania wartości. Oferujemy rozwiązania spełniające oczekiwania klientów i poprawiające ich wydajność.
 • Otwarta komunikacja - zawsze zapewniamy otwartą i szczerą komunikacją. Jesteśmy gotowi słuchać i rozumieć inne punkty widzenia.
 • Pasja - zawsze pracujemy z pasją i pokazujemy że kochamy to czym się zajmujemy. Pasja pozwala nam być proaktywnymi i przekraczać oczekiwania klientów.
 • Wydajność - zawsze działamy ponadprzeciętnie aby dostarczać lepsze wyniki. Stale dążymy w kierunku rozwoju 'miękkich' oraz technicznych kompetencji.
 • Oddanie jakości - zawsze jesteśmy oddani jakości we wszystkim co robimy. Każdą pracę, projekt czy zadanie wykonujemy z jakością, niezależnie od ich skali.

 • WIZJA
  Chcemy zostać rozpoznawalną na świecie organizacją zajmującą się testowaniem oprogramowania znaną z jakości i profesjonalizmu oferowanych usług. Chcemy aby nasza ponadprzeciętna wydajność była czynnikiem wyróżniającym nas tak aby być pierwszym wyborem klientów w zakresie usług testowania oprogramowania. Tam gdzie to możliwe chcemy wprowadzać innowacje i wytyczać nowe ścieżki w świecie testowania oprogramowania.
  © 2010 TESTBERRIES. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  designed byCREATIVE MASHUP