PL / EN
Posiadanie właściwych osób wykonujących właściwe zadania odgrywa kluczową rolę w sukcesie lub porażce każdego projektu. Odnosi się to również do testowania oprogramowania, gdzie dane role wymagają określonego zestawu właściwych kompetencji, doświadczenia oraz umiejętności użycia narzędzi.

Firma TESTBERRIES może pomóc w znalezieniu właściwego kandydata dla danej roli, zarówno do pracy stałej jak i tymczasowej ('na kontrakt'). Naszą przewagą, jeżeli chodzi o usługę rekrutacji specjalistów testowania oprogramowania, jest fakt że jesteśmy ekspertami w zakresie testowania oprogramowania posiadającymi szeroką wiedzę w obszarze testów oraz doświadczenie w wielu narzędziach wspomagających testowanie znajdujących się na rynku.

Służymy również radą odnośnie pisania wymagań do opisów ogłoszeń o pracę dla specjlistów testowania oprogramowania. Możemy również dostarczyć Państwu wszelkich niezbędnych informacji wymaganych dla udanej rekrutacji specjalistów testów oprogramowania, takich jak: pożądane narzędzia, szkolenia oraz kompetencje, aktualne stawki na rynku pracy, oczekiwania pracowników.
© 2010 TESTBERRIES. Wszelkie prawa zastrzeżone.
designed byCREATIVE MASHUP